Nieuwsbrief 334

WWW.WANDELGIDSZUIDLIMBURG.COM

Datum: 24/02/2010

Deze week de 6e route in Midden-Limburg. Bent u er nog niet geweest? Deze is een echte AANRADER! Kijk op de pagina Restaurant Midden-Limburg voor de openingstijden.
Dalheimer Mühle
Nieuw op de site: Wandeling 334. Vlodrop/Dalheim 13km. Deze vlakke schaduwrijke boswandeling is prima geschikt voor warme zomerdagen. De hele route loopt door Nationaal Park de Meinweg. Vooral het pad door de heide is in de zomer prachtig! Ook het pad aan het einde langs de Rothenbach is heel mooi. Neem zelf proviand mee, halverwege staat een fijne schuilthut om te pauzeren. Na afloop kunt u op het terras van de Dalheimer Mühle nog nagenieten. Bekijk hier de wandeling en foto's.

Foto onder: De Rothenbach bij Vlodrop dankt haar naam aan de rode kleur.
Wilhelminatoren Valkenburg
Nieuw op de restaurantpagina: Wilhelminatoren Valkenburg. U kunt er met de kabelbaan omhoog en naar beneden rodelen. Het restaurant heeft nieuwe openingstijden.  Hier start wandeling 151 en binnenkort wandeling 345.
Wandelvrienden: Onderstaande foto van twee trouwe wandelaars van de site: Theo Schmeits en Jacq Heerings in de buurt van Noorbeek.

Bent u ook trouwe wandelaar van de site? Stuur een foto in.
Vooruitblik: Onderstaande foto van wandeling 343 Epen, vakwerkhuisjes in Camerig.
Fotograaf:Leon Weijden.
Ingezonden foto: Onderstaande foto op de Schaelsberg, de Kluis in de sneeuw.
Fotograaf: Jo Knubben
Vooruitblik: Onderstaande foto van wandeling 345 Valkenburg, mooie knotwilgen in het Geulpark.
Fotograaf:Bert Smeets.
Reacties: Wandeling 39 Simpelveld.
Wij hebben deze tocht 14/02 gedaan. Het is een behoorlijke sneeuwtocht geweest. Op sommige plaatsen lag de sneeuw 20 cm dik. Erg pittig, maar wel mooi.
Sabine Plessers.

Foto onder: Spoorbrug over het Miljoenenlijntje.



Volgende wandeling: 335. Sibbe 8km. Tijdens deze veldwegenwandeling met 1 helling loopt u eerst naar het prachtige Gerendal, dan omhoog naar de Scheulderhoogte.
Foto onder: Het gezelllige terras van café aan de Kirk in Sibbe.



Handige links:

Volgende Nieuwsbrief: 27/02/2010

Wandelroutes in Pays de Herve Land van herve
Roerdal Midden-Limburg