Nieuwsbrief 271

WWW.WANDELGIDSZUIDLIMBURG.COM

Datum: 02/05/2009
Hotel Alberts Heijenrath
Nieuw op de site: Wandeling 271. Heijenrath 6,7km. Deze wandeling met hellingen, die start bij Hotel Alberts gaat door het Grote Bos en langs de kronkelende Gulp door weilanden naar Karsveld. Ook de terugweg gaat door bos en weilanden. Tijdens de wandeling heeft u prachtige uitzichten. Bekijk hier de wandeling en foto's.

Foto onder: Wandelen in het mooie Gulpdal is een genot!
café de Klaekeburg
Nieuw op de restaurantpagina: Café-zaal De Klaekeburg in Maastricht-Heugem. Hier starten binnenkort wandeling 280 en 284.
Hotel Boniface Riemst
Nieuw op de overnachtingspagina: Hotel Gasthof Boniface in Riemst.
Ingezonden foto: Onderstaande foto van Kwek en Kwak,  Aaahh...ooohhh....
Fotograaf:Bert Smeets
Ingezonden foto: Onderstaande foto van wandeling 270, de bosannemoon bloeit weer volop!
Fotograaf:Leon Weijden
Ingezonden foto: Onderstaande foto van wandeling 270, de kerk van Moorveld.
Fotograaf:Piet Schleepen.
Steenkolenmijn Valkenburg
Actueel: Onlangs een nieuwe wandeling gemaakt vanuit Glacerie Chez Brigitte in Sippenaeken. Weer een 5 sterrenroute langs de Geul en bosranden met schitterende uitzichten. Dit wordt wandeling 278.
Foto onder: Het uitzicht op Kasteel Beusdael is formidabel!
Volgende wandeling: 272. Mechelen 9,5km. Deze wandeling met hellingen gaat door een typisch Zuid-Limburgs landschap over glooiende weilanden, langs bosranden met prachtige uitzichten.
Foto onder: Een van de talloze leuke vakwerkhuisjes tijdens wandeling 272.



donatie

Wij hopen dat u geniet van al deze wandeltochten. Wilt u ons helpen om Zuid-Limburg in de toekomst als wandelgebied mooi te houden? Stuurt u ons dan een vrijwillige donatie, die mede ten goede komt aan de natuurorganisaties Stichting Limburgs Landschap, Vereniging Natuurmonumenten en Staatsbosbeheer. Klik hierboven op de donatieknop voor meer informatie.

Handige links:

Volgende Nieuwsbrief:02/05/2009