Nieuwsbrief 209

Datum: 15/12/2007

Hallo beste Wandelaars, Wat een hondeweer was het afgelopen weken....pratsch!

De Nieuwsbrief is geautomatiseerd en gaat nu via een andere server. Als u deze nog niet ontvangt kunt u zich hier aanmelden.
Nieuw op de site: Wandeling 209. Wahlwiller 9km. Deze route start bij eetcafé De Verwondering in Wahlwiller. Deze wandeling met 1 helling gaat over veld- en holle wegen omhoog naar Baneheide. Dan terug langs mooie uitzichten en door weilanden naar Wahlwiller.
Foto onder: Landschap tussen Wahlwiller en Nijswiller.

Eetcafé De Verwondering Wahlwiller
Afgelopen weken hebben veel wandelaars de Wordversie besteld van wandeling 1 t/m 200.  Samen met de nieuwe routes kunt u zo een mooie collectie samenstellen op uw pc of afdrukken en in een klapper doen.
Meer info...

Ingezonden foto:
Onderstaande foto van wandeling 131.Kerkrade. Uitzicht vanaf de Steenberg boven Snowworld. Een heel aparte wandeling!
Fotograaf:P.Schleepen

Actueel:
Vanwege het slechte weer geen nieuwe route gemaakt ivm. foto's. In 2008 komen er nog routes bij vanuit Dalhem, St.Pietersvoeren, Bilzen, Lanaken, Smeermaas, Vroenhoven, Gangelt, Landgraaf, Nuth etc.  U komt nog flink aan het lopen!
Foto: Runderen in de buurtvan Gangelt.

Volgende wandeling:
210. Cadier en Keer 7km. Een leuke route Vanaf Eetcafé Op 't Indsje door het Riesenbergbos en langs Groeve Blankenberg.
Foto: Groeve Blankenberg bij Cadier en Keer

In de Kerstvakantie van 2005 lag er een pak sneeuw in Zuid-limburg. Dat was nog eens genieten! Als er sneeuw ligt, maak dan een paar foto's en stuur ze in!
Foto: Sneeuw in 2005

Bij deze wens ik alle wandelaars van de site vrolijke Kerstdagen en een gezond Nieuwjaar toe. Blijf vooral lopen, dat houdt u fit!
Jos Wlazlo

Volgende Nieuwsbrief: 05/01/2008